Recepty raw food

V této sekci najdete raw food recepty alias vitariánské recepty, tedy recepty přirozené syrové živé stravy, nejen pro vitariány či vegany. Sekce je průběžně doplňována o další a nové recepty.

 

Jelikož je stravování touto formou v podstatě jednoduché a většinou i rychlé, věřím, že se Vy všichni, kteří se o tento způsob přirozeného stravování zajímáte, stanete brzy vyhlášenými šéfkuchařkami a šéfkuchaři Vaší vlastní domácnosti.

Vaše chuťové buňky se začnou velmi rychle obnovovat a tělo samo Vás povede. Společně s intuicí a inspirací z těchto a dalších stránek a již mnoha dostupných knih se příprava syrových živých jídel pro Vás stane zábavou a požitkem.

Příroda je úžasná "Dáma", která se obléká do nádherných barev a tvarů, zahaluje do krásných vůní a při pohledu na ni budou Vaše chuťové buňky vyzařovat blaho. Je to prostě "ženská k nakousnutí" :-)

Časem zjistíte, že čím méně úprav, i v rámci zachování raw food kvality, s přírodními potravinami učiníte, tím lépe...

Snad Vám tato sekce přinese pár užitečných rad a inspirací, stejně jako celý tento web.

Přeji Vám hodně zdaru a v počátku raději i trochu trpělivosti :-)
Sylva

Tip: Spoustu surovin (ingrediencí) na raw food pokrmy a nápoje seženete například v e-shopu VitalVibe.cz » Na první nákup můžete získat slevu 7 %, zadáte-li u objednávky slevový kód ve tvaru: syrovastravacz

 

 
 

Reklama:

 

© 2012-2024 Syrová-strava.cz - všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode