Reklama na webu aneb inzerce na stránkách www.syrova-strava.cz – reklama, PR články, bannery apod.

Internetové stránky www.syrova-strava.cz fungují od konce roku 2012. Vývoj návštěvnosti od počátku vzniku webu vidíte níže v grafu.

 

 

 

Cílová skupina stránek www.syrova-strava.cz jsou lidé zajímající se především o zdravý životní styl - a to jak přímo o syrovou stravu (raw food), vitariánství či veganství, tak o stravu bez lepku (gluten free), bez přidaného cukru, bez konzervantů a umělých přísad (tedy zdravou stravu obecně), tak i lidé zajímající se o přírodní kosmetiku či drogerii, o alternativní výživové i léčebné směry a postupy a podobně. Pokud chcete oslovit tuto zájmovou skupinu, máte možnost zacílit a inzerovat na tomto webu. Inzerce je na www.syrova-strava.cz vhodná zejména pro menší a střední podnikatele, kteří chtějí oslovit specifickou skupinu, dá se říci: mimo mainstreamovou.

V případě zájmu o inzerci na webu www.syrova-strava.cz mne kontaktujte na e-mailu: sylva.petrova@gmail.com  

 

Upozornění:
Provozovatel stránek www.syrova-strava.cz nenese žádnou odpovědnost za pravdivost a obsah reklamních bannerů, PR článků a dalších placených reklamních sdělení. Provozovatel také nenese žádnou odpovědnost za případné porušení autorských práv u fotografií či obrázků použitých na bannerech, u PR článků a dalších placených reklamních sdělení, které si dodá Objednavatel.

Provozovatel stránek si vyhrazuje právo odmítnout vysílat bannery obsahující matoucí počítačové prvky jako součást grafiky (napodobeniny prvků operačních systémů, které mohou mást uživatele – zejména ikonky šipky kurzoru a ručičky). Dále si provozovatel stránek vyhrazuje právo odmítnout uveřejnit či vysílat bannery a reklamní články či reklamní sdělení s nevhodným obsahem (který odporuje dobrým mravům - např. obsahuje vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky), taktéž bannery obsahující fotografie či obrázky, které jakkoli souvisejí s pornografií; a dále reklamní sdělení a bannery porušujícím platné zákony ČR, poškozující dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru.

Provozovatel stránek www.syrova-strava.cz si taktéž vyhrazuje právo odmítnout takové reklamy, jež nejsou v souladu se záměrem či tématem webu www.syrova-strava.cz.

Děkujeme za pochopení.


 

 

 
 

Reklama:

© 2012-2021 Syrová-strava.cz - všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode