WELEDA – švýcarská certifikovaná přírodní kosmetika

18.08.2014 14:16

WELEDA je švýcarská farmaceutická firma, která vznikla v roce 1921 jako malá farmaceutická laboratoř na antroposofických principech Rudolfa Steinera. Dnes je celosvětově největším výrobcem léčiv přírodní medicíny a čisté přírodní bio kosmetiky. Všechny přípravky Weledy jsou vždy vyráběny ze zcela přírodních surovin, vždy bez umělých konzervačních látek.


Společnost Weleda se snaží o ekologickou udržitelnost v moderních podmínkách, a to už od počátku vzniku výrobku - a tedy získávání surovin, jejich zpracování a výsledné výrobky - ať už se jedná o kosmetické, dietetické či léčebné prostředky. Stranou ekologie nezůstává ani závěrečná fáze, a sice jejich prodej. Vlastní zahrada Weledy, která tvoří významný zdroj surovin k následné výrobě, je ošetřována podle směrnic biodynamického zemědělství, což v praxi znamená, že k výrobě přípravků Weleda jsou používány jen ty nejčistší přírodní suroviny. Největší zahrady jsou nedaleko sídla firmy v německém švábském Gmündu. Na dvaceti hektarech roste téměř 250 různých druhů rostlin, které jsou bezprostředně po sběru transportovány přímo do výroby.

Společnost Weleda disponuje vlastními zařízeními pro extrakci rostlinných složek či potencializaci na homeopatické bázi. Přírodní suroviny pro výrobky Weledy jsou zpracovávány sofistikovanými a citlivými výrobními postupy tak, aby mohly jednotlivé substance a účinné látky plně rozvinout svůj charakter.

V duchu svého motta „v souladu s člověkem i přírodou" Weleda usiluje o ekologicky co nejšetrnější výrobu. Neustálý rozvoj vědeckých testovacích metod je zárukou vysoké kvality přípravků Weleda.
Weleda je celosvětově uznávaná pro kvalitu svých produktů a své obchodní praktiky respektující udržitelný rozvoj.

Weleda nabízí široký sortiment přírodní kosmetiky, jako například mýdla, šampóny, kondicionéry, sprchové gely, peelingy, tělová mléka, masážní oleje, hojivé masti a gely, balzámy na nohy, balzámy na holení, krémy na holení, vody po holení, dětská kosmetika, čistící pleťová mléka, vody a emulze, hydratační krémy, pleťové denní krémy, noční krémy, oční krémy, krémy na ruce, deodoranty, koupelové oleje, tyčinky na rty, vitamíny, minerály, bylinné kapky, tinktury a sirupy, čaje, ústní vody, zubní gely a zubní pasty.


Produkty značky WELEDA si můžete koupit například zde v e-shopu.


 

 

Zpět

 
 

Reklama:

 

Kontakt

Syrová-strava.cz
www.syrova-strava.cz

© 2012-2024 Syrová-strava.cz - všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode