LOGONA Naturkosmetik – německá certifikovaná přírodní kosmetika

06.08.2014 14:12

Značka LOGONA symbolizuje německou certifikovanou přírodní kosmetiku, jejíž majitelé stále věří v něžnou sílu rostlin již několik desítek let. Díky stále pokračujícím výzkumům, vývoji a neustálému vylepšování nabízí LOGONA přísně kontrolovanou přírodní kosmetiku pro ženy i muže od hlavy až po paty. Ke značce se nedílně pojí hluboký respekt k přírodě a sociální zodpovědnost.

Příběh značky LOGONA je úzce spjat s uvědoměním mladé generace a duchem ekologického hnutí během 70. let. Šestadvacetiletý Hans Hansel se tehdy rozhodl, že bude vyrábět vysoce kvalitní přírodní kosmetiku, a v roce 1987 založil přímého předchůzce LOGONY - značku Lorien Goods. Co následovalo, představovalo jeden z největších úspěchů v obchodě s přírodní kosmetikou. Jako jeden z prvních přinesl na trh přírodní barvy na vlasy, přírodní zubní pasty a další žádané kosmetické a drogistické zboží.

V LOGONĚ byla od počátku dodržována přísná kvalitativní kritéria, která vytvořila základ všech receptur. Při výrobě jsou používány pouze přírodní suroviny - rostlinné oleje, tuky, vosky, rostlinné výtažky, éterické oleje a aromata z kontrolovaného ekologického zemědělství (KEZ) nebo z kontrolovaného sběru v přírodních lokalitách. Všechny výrobky LOGONY jsou vyráběny v Německu, které je známé svými vysokými požadavky na vše ekologické a bio.

LOGONA nabízí přípravky pro péči o obličej i o tělo. Dále má v nabídce dekorativní kosmetiku a vše pro péči o vlasy, a to včetně barev. Přípravky pro muže respektují odlišnosti mužské pokožky. Řada pro denní péči je určena pro celou rodinu a každodenní používání. Pro velmi citlivou až alergickou pokožku je k dispozici řada bez parfémů a dalších potenciálních alergenů, která je určena pro extrémně jemnou kůži. Péče o ústa a ústní dutinu zahrnuje nejen zubní pasty, ale i speciální ošetření rtů. LOGONA nabízí také řadu výrobků pro miminka a děti, jež byla speciálně vyvinuta pro citlivou dětskou pokožku s nároky odlišnými od pokožky dospělých. Osobně jsem se s kosmetikou LOGONA setkala poprvé v roce 2012, vyzkoušela jsem několik produktů a byla a jsem s nimi spokojena.

 


Co můžete očekávat od kosmetiky značky LOGONA:

  • ve výrobcích nejsou žádná syntetická barviva, vůně ani konzervanty
  • nepoužívají se ropné produkty, jako je parafín a další z petrochemického průmyslu
  • převážná většina produktů je vhodná pro vegany
  • nejen výroba, ale ani vývoj nejsou doprovázeny testováním na zvířatech
  • nejvyšší bio kvalita, kterou lze dohledat díky bio logům na výrobcích
  • bez geneticky modifikovaných rostlin
  • výroba probíhá v souladu s přísnými ekologickými standardy
  • šetří se zdroje: používají se recyklované a recyklovatelné obaly


Produkty LOGONA mají ochranou známku BDIH, mnoho produktů má certifikaci NATRUE.

Produkty značky LOGONA si můžete koupit například zde v e-hopu.


 

 

Zpět

© 2012-2023 Syrová-strava.cz - všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode