Altearah BIO – francouzská certifikovaná bio kosmetika

14.06.2014 14:07

Bio kosmetická řada Altearah BIO představuje originální a původní koncept, kde základní myšlenkou bylo vytvořit kosmetický přípravek lehce použitelný ve všech situacích každodenního života, založený na skutečně účinných aktivních látkách bez vedlejšího účinku (aromaterapie, chromoterapie a olfaktoterapie) a nevyžadující speciální znalosti.14 barev, a s nimi spojený výběr klíčových slov, které byly zvoleny pro přípravky Altearah BIO, nebyly vybrány náhodou. Odpovídají důkladně propracované symbolice a pomůžou vám intuitivně, ale jistě vybrat, co se vám líbí, co potřebujete, ale i čemu se pokoušíte vyhnout.Kosmetické přípravky Altearah BIO můžete používat dle vašeho uvážení:
Buď podle klíčového slova přirazeného každé barvě a blahodárným účinkům esenciálních olejů obsažených v příslušné kompozici jednotlivých přípravků. Klíčová slova pomohou vybrat barvu dle vaší potřeby: Energie, Vyrovnanost, Radost, Něha a další.

Nebo si spontánně vyberete barvu, která se vám líbí nebo vás nejvíc přitahuje. Můžete taky vyzkoušet několik vůní a vybrat si ty, které vám voní.

Nebo, hravou formou, pomocí barevného testeru, což je vějíř obsahující 14 barev Altearah BIO, určíte barvy, které potřebujete. Tester umožní vytvořit ošetření na míru, zejména v masážních salonech a Spa.


V řadě Altearah BIO najdete parfémové vody, tělové oleje, tělové peelinky (gomáže) a bytové parfémy.

  • Parfémové vody Altearah BIO

Parfémové vody Altearah BIO můžou sloužit nejen jako parfém k navonění, ale současně jako terapeutický prostředek k opravdové okamžité a intenzivní péči nebo i ošetření. 100 % ingrediencí je přírodního původu, 98 % ingrediencí je vyprodukováno v ekologickém zemědělství.

 

 

  • Tělové oleje Altearah BIO

Tělové oleje Altearah BIO jsou velmi příjemné na dotek, nevyvolávají pocit mastnoty, používají se ráno a večer po osprchování, aby se regenerovala a zachovala pružná a zdravá pokožka. 100 % veškerých ingrediencí jsou přírodního původu, 98 % veškerých ingrediencí jsou vyprodukované v ekologicky kontrolovaném zemědělství.

  • Gomáže/peelingy Altearah BIO

Gomáže Altearah BIO jsou báječnými přípravky 3 v 1 - obsahují sůl z Himalájí, rostlinné oleje a biologické esenciální oleje. Blahodárné účinky esenciálních a rostlinných olejů gomáže pronikají hluboko do organismu. Tyto gomáže pro ošetření obličeje a těla jsou zároveň peelingem, koupelovou solí (pokud se ponoříme do koupele po předchozí celkové masáži kůže tímto přípravkem) a hydratačním ošetřením, neboť čistí pokožku do hloubky, odstraňují mrtvé buňky, zjemňují kožní strukturu, stimulují krevní a lymfatický oběh, atd. Pokožka je vyčištěna, vyhlazena, dokonale hydratována a je na dotek velmi hebká. Gomáže jsou k dispozici ve 3 barvách: purpurová, oranžová, bílá.

  • Bytové parfémy Altearah BIO

Bytové parfémy Altearah BIO provoní, očistí a revitalizují atmosféru vašeho bytu nebo kanceláře a dají barvu vašemu dni. 100 % bio aromatické koncentráty směsí esenciálních olejů pro použití v difuzérech.

Přírodní kosmetiku ALTEARAH BIO můžete nakoupit v e-shopu www.avere.cz.


Bio kosmetika Altearah BIO obdržela certifikáty Nature & Progres a One Voice.

Nature & Progres
Francouzské sdružení spotřebitelů a zemědělců pro rozvoj a podporu ekologického zemědělství. Nature & Progres je jedna z hlavních a nejstarších organizací biologického zemědělství v Evropě zaručují spotřebitelům vysoce kvalitní produkty. Zároveň pomáhá zachovávat a udržovat život a biologické rozmanitosti planety Země.


 

One Voice


 

 

Zpět

 
 

Reklama:

 

© 2012-2024 Syrová-strava.cz - všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode